dzisiaj: 23, wczoraj: 57
ogółem: 602 418
statystyki szczegółowe
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
1. | Płomień Spartan Nieledew | 22 | 52 | 17 | 1 | 4 | 67-38 | 9 | 0 | 2 | 34-14 | 8 | 1 | 2 | 33-24 | ||||||
2. | Olimpia Miączyn | 22 | 51 | 16 | 3 | 3 | 80-26 | 8 | 2 | 1 | 42-13 | 8 | 1 | 2 | 38-13 | ||||||
3. | Huragan Hrubieszów | 22 | 49 | 16 | 1 | 5 | 67-39 | 9 | 1 | 1 | 37-17 | 7 | 0 | 4 | 30-22 | ||||||
4. | Orkan Bełżec | 22 | 41 | 13 | 2 | 7 | 65-37 | 7 | 1 | 3 | 37-22 | 6 | 1 | 4 | 28-15 | ||||||
5. | Pogoń 96 Łaszczówka | 22 | 38 | 12 | 2 | 8 | 50-43 | 7 | 0 | 4 | 22-22 | 5 | 2 | 4 | 28-21 | ||||||
6. | Granica Lubycza Królewska | 22 | 30 | 9 | 3 | 10 | 39-32 | 6 | 0 | 5 | 17-15 | 3 | 3 | 5 | 22-17 | ||||||
7. | Szumy Susiec | 22 | 25 | 7 | 4 | 11 | 49-50 | 4 | 3 | 4 | 29-24 | 3 | 1 | 7 | 20-26 | ||||||
8. | Ruch Machnów Nowy | 22 | 22 | 6 | 4 | 12 | 30-53 | 5 | 2 | 4 | 14-18 | 1 | 2 | 8 | 16-35 | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 5-2 |
9. | Zryw Ulhówek | 22 | 22 | 6 | 4 | 12 | 41-63 | 3 | 2 | 6 | 21-30 | 3 | 2 | 6 | 20-33 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2-5 |
10. | Metanoja Lipsko | 22 | 21 | 6 | 3 | 13 | 35-81 | 5 | 1 | 5 | 23-42 | 1 | 2 | 8 | 12-39 | ||||||
11. | Andoria Mircze | 22 | 17 | 5 | 2 | 15 | 30-60 | 4 | 1 | 6 | 19-29 | 1 | 1 | 9 | 11-31 | ||||||
12. | Orzeł Cześniki | 22 | 12 | 3 | 3 | 16 | 40-71 | 2 | 3 | 6 | 22-30 | 1 | 0 | 10 | 18-41 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | ||
1 | Płomień Spartan Nieledew |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 | Olimpia Miączyn |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 | Huragan Hrubieszów |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 | Orkan Bełżec |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 | Pogoń 96 Łaszczówka |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 | Granica Lubycza Królewska |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 | Szumy Susiec |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 | Ruch Machnów Nowy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 | Zryw Ulhówek |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 | Metanoja Lipsko |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 | Andoria Mircze |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 | Orzeł Cześniki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kolejka 1 - 21-22 sierpnia |
Huragan Hrubieszów | 4-3 | Orzeł Cześniki | 21 sierpnia, 16:00 |
w Teptiukowie | |||
Andoria Mircze | 0-9 | Orkan Bełżec | 22 sierpnia, 17:00 |
Metanoja Lipsko | 3-3 | Ruch Machnów Nowy | 22 sierpnia, 15:30 |
Zryw Ulhówek | 2-4 | Płomień Spartan Nieledew | 22 sierpnia, 16:00 |
Olimpia Miączyn | 4-1 | Szumy Susiec | 22 sierpnia, 17:00 |
Pogoń 96 Łaszczówka | 4-3 | Granica Lubycza Królewska | 21 sierpnia, 16:00 |
Kolejka 2 - 28-29 sierpnia |
Orzeł Cześniki | 1-4 | Granica Lubycza Królewska | 29 sierpnia, 17:00 |
Szumy Susiec | 1-5 | Pogoń 96 Łaszczówka | 28 sierpnia, 17:00 |
Płomień Spartan Nieledew | 3-2 | Olimpia Miączyn | 29 sierpnia, 16:00 |
Ruch Machnów Nowy | 1-0 | Zryw Ulhówek | 29 sierpnia, 17:00 |
Orkan Bełżec | 4-0 | Metanoja Lipsko | 29 sierpnia, 17:00 |
Huragan Hrubieszów | 3-2 | Andoria Mircze | 28 sierpnia, 16:00 |
Kolejka 3 - 4-5 września |
Andoria Mircze | 5-3 | Orzeł Cześniki | 5 września, 16:00 |
Metanoja Lipsko | 4-2 | Huragan Hrubieszów | 4 września, 15:00 |
Zryw Ulhówek | 0-1 | Orkan Bełżec | 5 września, 16:00 |
Olimpia Miączyn | 4-1 | Ruch Machnów Nowy | 5 września, 16:00 |
Pogoń 96 Łaszczówka | 1-3 | Płomień Spartan Nieledew | 4 września, 16:00 |
Granica Lubycza Królewska | 2-3 | Szumy Susiec | 5 września, 16:00 |
Kolejka 4 - 11-12 września |
Orzeł Cześniki | 3-1 | Szumy Susiec | 12 września, 15:00 |
w Miączynie | |||
Płomień Spartan Nieledew | 3-0 | Granica Lubycza Królewska | 12 września, 15:00 |
(wo) | |||
goście nie stawili się na mecz | |||
Ruch Machnów Nowy | 1-1 | Pogoń 96 Łaszczówka | 12 września, 16:00 |
Orkan Bełżec | 3-2 | Olimpia Miączyn | 12 września, 16:00 |
Huragan Hrubieszów | 2-2 | Zryw Ulhówek | 11 września, 16:00 |
Andoria Mircze | 0-5 | Metanoja Lipsko | 12 września, 16:00 |
Kolejka 5 - 18-19 września |
Metanoja Lipsko | 3-0 | Orzeł Cześniki | 18 września, 15:30 |
Zryw Ulhówek | 2-0 | Andoria Mircze | 19 września, 16:00 |
Olimpia Miączyn | 1-2 | Huragan Hrubieszów | 19 września, 15:00 |
Pogoń 96 Łaszczówka | 0-3 | Orkan Bełżec | 18 września, 16:00 |
Granica Lubycza Królewska | 2-1 | Ruch Machnów Nowy | 19 września, 15:00 |
Szumy Susiec | 4-6 | Płomień Spartan Nieledew | 19 września, 13:00 |
Kolejka 6 - 25-26 września |
Orzeł Cześniki | 1-2 | Płomień Spartan Nieledew | 26 września, 15:00 |
Ruch Machnów Nowy | 1-1 | Szumy Susiec | 26 września, 16:00 |
Orkan Bełżec | 4-1 | Granica Lubycza Królewska | 26 września, 16:00 |
Huragan Hrubieszów | 2-1 | Pogoń 96 Łaszczówka | 25 września, 16:00 |
Andoria Mircze | 1-3 | Olimpia Miączyn | 26 września, 16:00 |
Metanoja Lipsko | 2-3 | Zryw Ulhówek | 25 września, 14:00 |
Kolejka 7 - 2-3 października |
Zryw Ulhówek | 3-0 | Orzeł Cześniki | 3 października, 15:00 |
Olimpia Miączyn | 6-0 | Metanoja Lipsko | 3 października, 15:00 |
Pogoń 96 Łaszczówka | 5-1 | Andoria Mircze | 2 października, 14:00 |
Granica Lubycza Królewska | 2-1 | Huragan Hrubieszów | 3 października, 15:00 |
Szumy Susiec | 2-3 | Orkan Bełżec | 3 października, 13:00 |
Płomień Spartan Nieledew | 3-0 | Ruch Machnów Nowy | 3 października, 14:00 |
Kolejka 8 - 9-10 października |
Orzeł Cześniki | 3-3 | Ruch Machnów Nowy | 10 października, 14:00 |
Orkan Bełżec | 2-2 | Płomień Spartan Nieledew | 10 października, 15:00 |
Huragan Hrubieszów | 6-4 | Szumy Susiec | 9 października, 16:00 |
Andoria Mircze | 1-2 | Granica Lubycza Królewska | 10 października, 15:00 |
Metanoja Lipsko | 2-1 | Pogoń 96 Łaszczówka | 10 października, 15:00 |
Zryw Ulhówek | 3-3 | Olimpia Miączyn | 9 października, 15:00 |
Kolejka 9 - 16-17 października |
Olimpia Miączyn | 3-2 | Orzeł Cześniki | 17 października, 15:00 |
Pogoń 96 Łaszczówka | 2-1 | Zryw Ulhówek | 16 października, 14:00 |
Granica Lubycza Królewska | 2-0 | Metanoja Lipsko | 17 października, 14:00 |
Szumy Susiec | 3-2 | Andoria Mircze | 17 października, 13:00 |
Płomień Spartan Nieledew | 1-2 | Huragan Hrubieszów | 17 października, 14:00 |
Ruch Machnów Nowy | 1-0 | Orkan Bełżec | 17 października, 15:00 |
Kolejka 10 - 23-24 października |
Orzeł Cześniki | 3-2 | Orkan Bełżec | 24 października, 14:00 |
Huragan Hrubieszów | 3-0 | Ruch Machnów Nowy | 23 października, 14:00 |
Andoria Mircze | 2-3 | Płomień Spartan Nieledew | 24 października, 14:00 |
Metanoja Lipsko | 4-2 | Szumy Susiec | 24 października, 15:00 |
Zryw Ulhówek | 0-0 | Granica Lubycza Królewska | 23 października, 15:00 |
Olimpia Miączyn | 3-1 | Pogoń 96 Łaszczówka | 24 października, 15:00 |
Kolejka 11 - 30-31 października |
Pogoń 96 Łaszczówka | 3-1 | Orzeł Cześniki | 30 października, 14:00 |
Granica Lubycza Królewska | 0-3 | Olimpia Miączyn | 31 października, 13:00 |
Szumy Susiec | 1-1 | Zryw Ulhówek | 31 października, 13:00 |
Płomień Spartan Nieledew | 6-1 | Metanoja Lipsko | 30 października, 13:00 |
Ruch Machnów Nowy | 4-0 | Andoria Mircze | 30 października, 14:00 |
Orkan Bełżec | 4-0 | Huragan Hrubieszów | 31 października, 14:00 |
Kolejka 12 - 2-3 kwietnia |
Orzeł Cześniki | 2-3 | Huragan Hrubieszów | 3 kwietnia, 15:00 |
w Sitnie | |||
Orkan Bełżec | 1-2 | Andoria Mircze | 3 kwietnia, 15:00 |
Ruch Machnów Nowy | 2-1 | Metanoja Lipsko | 2 kwietnia, 14:00 |
Płomień Spartan Nieledew | 3-2 | Zryw Ulhówek | 2 kwietnia, 16:00 |
Szumy Susiec | 1-3 | Olimpia Miączyn | 3 kwietnia, 13:00 |
Granica Lubycza Królewska | 1-0 | Pogoń 96 Łaszczówka | 3 kwietnia, 15:00 |
Kolejka 13 - 9-10 kwietnia |
Granica Lubycza Królewska | 3-1 | Orzeł Cześniki | 10 kwietnia, 16:00 |
Pogoń 96 Łaszczówka | 2-1 | Szumy Susiec | 10 kwietnia, 15:00 |
Olimpia Miączyn | 5-1 | Płomień Spartan Nieledew | 10 kwietnia, 13:00 |
Zryw Ulhówek | 2-4 | Ruch Machnów Nowy | 10 kwietnia, 15:00 |
Metanoja Lipsko | 0-5 | Orkan Bełżec | 9 kwietnia, 14:30 |
Andoria Mircze | 2-3 | Huragan Hrubieszów | 10 kwietnia, 15:00 |
Kolejka 14 - 16-17 kwietnia |
Orzeł Cześniki | 0-0 | Andoria Mircze | 17 kwietnia, 16:00 |
Huragan Hrubieszów | 9-0 | Metanoja Lipsko | 16 kwietnia, 16:00 |
Orkan Bełżec | 4-3 | Zryw Ulhówek | 17 kwietnia, 15:00 |
Ruch Machnów Nowy | 0-3 | Olimpia Miączyn | 17 kwietnia, 15:00 |
Płomień Spartan Nieledew | 2-3 | Pogoń 96 Łaszczówka | 17 kwietnia, 15:00 |
Szumy Susiec | 0-0 | Granica Lubycza Królewska | 17 kwietnia, 13:00 |
Kolejka 15 - 23 kwietnia |
Szumy Susiec | 7-0 | Orzeł Cześniki | 23 kwietnia, 13:00 |
Granica Lubycza Królewska | 1-2 | Płomień Spartan Nieledew | 20 kwietnia, 17:00 |
Pogoń 96 Łaszczówka | 2-0 | Ruch Machnów Nowy | 20 kwietnia, 15:00 |
Olimpia Miączyn | 1-1 | Orkan Bełżec | 23 kwietnia, 13:00 |
Zryw Ulhówek | 2-6 | Huragan Hrubieszów | 23 kwietnia, 11:00 |
Metanoja Lipsko | 2-0 | Andoria Mircze | 20 kwietnia, 16:00 |
Kolejka 16 - 30 kwietnia-1 maja |
Orzeł Cześniki | 2-2 | Metanoja Lipsko | 30 kwietnia, 15:00 |
w Sitnie | |||
Andoria Mircze | 3-1 | Zryw Ulhówek | 1 maja, 14:00 |
Huragan Hrubieszów | 0-1 | Olimpia Miączyn | 30 kwietnia, 16:00 |
Orkan Bełżec | 3-4 | Pogoń 96 Łaszczówka | 1 maja, 15:00 |
Ruch Machnów Nowy | 1-0 | Granica Lubycza Królewska | 1 maja, 16:00 |
Płomień Spartan Nieledew | 1-0 | Szumy Susiec | 30 kwietnia, 16:00 |
Kolejka 17 - 7-8 maja |
Płomień Spartan Nieledew | 3-2 | Orzeł Cześniki | 8 maja, 16:00 |
Szumy Susiec | 4-1 | Ruch Machnów Nowy | 8 maja, 13:00 |
Granica Lubycza Królewska | 1-2 | Orkan Bełżec | 8 maja, 16:00 |
Pogoń 96 Łaszczówka | 0-5 | Huragan Hrubieszów | 7 maja, 16:00 |
Olimpia Miączyn | 3-2 | Andoria Mircze | 8 maja, 16:00 |
Zryw Ulhówek | 4-0 | Metanoja Lipsko | 8 maja, 13:00 |
Kolejka 18 - 14-15 maja |
Orzeł Cześniki | 3-4 | Zryw Ulhówek | 15 maja, 16:00 |
Metanoja Lipsko | 1-11 | Olimpia Miączyn | 14 maja, 14:30 |
Andoria Mircze | 0-0 | Pogoń 96 Łaszczówka | 15 maja, 16:00 |
Huragan Hrubieszów | 1-0 | Granica Lubycza Królewska | 14 maja, 16:00 |
Orkan Bełżec | 1-2 | Szumy Susiec | 15 maja, 15:00 |
Ruch Machnów Nowy | 2-4 | Płomień Spartan Nieledew | 15 maja, 16:00 |
Kolejka 19 - 21-22 maja |
Ruch Machnów Nowy | 1-3 | Orzeł Cześniki | 22 maja, 16:00 |
Płomień Spartan Nieledew | 3-0 | Orkan Bełżec | 22 maja, 16:00 |
Szumy Susiec | 4-1 | Huragan Hrubieszów | 22 maja, 13:00 |
Granica Lubycza Królewska | 2-0 | Andoria Mircze | 22 maja, 16:00 |
Pogoń 96 Łaszczówka | 2-1 | Metanoja Lipsko | 21 maja, 17:00 |
Olimpia Miączyn | 11-1 | Zryw Ulhówek | 22 maja, 16:00 |
Kolejka 20 - 28-29 maja |
Orzeł Cześniki | 0-4 | Olimpia Miączyn | 29 maja, 16:00 |
Zryw Ulhówek | 2-7 | Pogoń 96 Łaszczówka | 29 maja, 16:00 |
Metanoja Lipsko | 1-11 | Granica Lubycza Królewska | 28 maja, 14:30 |
Andoria Mircze | 1-0 | Szumy Susiec | 29 maja, 16:00 |
Huragan Hrubieszów | 3-2 | Płomień Spartan Nieledew | 28 maja, 16:00 |
Orkan Bełżec | 5-3 | Ruch Machnów Nowy | 29 maja, 15:00 |
Kolejka 21 - 4-5 czerwca |
Orkan Bełżec | 6-3 | Orzeł Cześniki | 5 czerwca, 17:00 |
Ruch Machnów Nowy | 0-5 | Huragan Hrubieszów | 5 czerwca, 17:00 |
Płomień Spartan Nieledew | 6-2 | Andoria Mircze | 5 czerwca, 17:00 |
Szumy Susiec | 2-2 | Metanoja Lipsko | 5 czerwca, 17:00 |
Granica Lubycza Królewska | 1-2 | Zryw Ulhówek | 5 czerwca, 17:00 |
Pogoń 96 Łaszczówka | 1-3 | Olimpia Miączyn | 5 czerwca, 17:00 |
Kolejka 22 - 11-12 czerwca |
Orzeł Cześniki | 4-5 | Pogoń 96 Łaszczówka | 12 czerwca, 17:00 |
Olimpia Miączyn | 1-1 | Granica Lubycza Królewska | 12 czerwca, 17:00 |
Zryw Ulhówek | 1-5 | Szumy Susiec | 12 czerwca, 17:00 |
Metanoja Lipsko | 1-4 | Płomień Spartan Nieledew | 12 czerwca, 17:00 |
Andoria Mircze | 4-0 | Ruch Machnów Nowy | 12 czerwca, 17:00 |
Huragan Hrubieszów | 4-2 | Orkan Bełżec | 12 czerwca, 17:00 |
Inne rozgrywki » A-klasa | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 14 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 15 |
Spartakus Szarowola | 3:1 | Andoria Mircze |
2011-11-13, 13:00:00 |
||
oceny zawodników » |