dzisiaj: 12, wczoraj: 44
ogółem: 602 487
statystyki szczegółowe
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
1. | Granica Lubycza Królewska | 22 | 50 | 15 | 5 | 2 | 47-10 | 9 | 1 | 1 | 26-2 | 6 | 4 | 1 | 21-8 | ||||||
2. | Płomień Spartan Nieledew | 22 | 49 | 15 | 4 | 3 | 79-33 | 9 | 1 | 1 | 46-18 | 6 | 3 | 2 | 33-15 | ||||||
3. | Igros Krasnobród | 22 | 45 | 14 | 3 | 5 | 86-33 | 7 | 3 | 1 | 47-14 | 7 | 0 | 4 | 39-19 | ||||||
4. | Szumy Susiec | 22 | 38 | 11 | 5 | 6 | 38-26 | 7 | 1 | 3 | 24-11 | 4 | 4 | 3 | 14-15 | ||||||
5. | Olimpia Miączyn | 22 | 37 | 11 | 4 | 7 | 55-46 | 6 | 2 | 3 | 28-18 | 5 | 2 | 4 | 27-28 | ||||||
6. | Ruch Machnów Nowy | 22 | 36 | 10 | 6 | 6 | 43-36 | 7 | 2 | 2 | 21-10 | 3 | 4 | 4 | 22-26 | ||||||
7. | Sparta Łabunie | 22 | 32 | 10 | 2 | 10 | 50-39 | 4 | 2 | 5 | 25-18 | 6 | 0 | 5 | 25-21 | ||||||
8. | Huragan Hrubieszów | 22 | 26 | 7 | 5 | 10 | 43-43 | 4 | 4 | 3 | 22-15 | 3 | 1 | 7 | 21-28 | ||||||
9. | Perła Telatyn | 22 | 26 | 7 | 5 | 10 | 39-53 | 5 | 2 | 4 | 25-20 | 2 | 3 | 6 | 14-33 | ||||||
10. | Pogoń 96 Łaszczówka | 22 | 23 | 7 | 2 | 13 | 38-56 | 5 | 2 | 4 | 27-21 | 2 | 0 | 9 | 11-35 | ||||||
11. | Andoria Mircze | 22 | 7 | 2 | 1 | 19 | 15-68 | 1 | 1 | 9 | 9-37 | 1 | 0 | 10 | 6-31 | ||||||
12. | Legion Komarów | 22 | 5 | 1 | 2 | 19 | 26-116 | 1 | 1 | 9 | 18-57 | 0 | 1 | 10 | 8-59 |
Kolejka 1 - 17 sierpnia
Szumy Susiec | 0-0 | Granica Lubycza Królewska | 17 sierpnia, 14:00 |
Pogoń 96 Łaszczówka | 5-3 | Płomień Spartan Nieledew | 17 sierpnia, 14:00 |
Igros Krasnobród | 4-2 | Huragan Hrubieszów | 16 sierpnia, 15:00 |
Ruch Machnów Nowy | 0-0 | Perła Telatyn | 16 sierpnia, 16:00 |
Legion Komarów | 3-8 | Olimpia Miączyn | 17 sierpnia, 17:00 |
Andoria Mircze | 0-1 | Sparta Łabunie | 17 sierpnia, 16:00 |
Kolejka 2 - 23-24 sierpnia |
Granica Lubycza Królewska | 3-0 | Sparta Łabunie | |
Olimpia Miączyn | 2-0 | Andoria Mircze | |
Perła Telatyn | 9-1 | Legion Komarów | |
Huragan Hrubieszów | 2-2 | Ruch Machnów Nowy | |
Płomień Spartan Nieledew | 6-5 | Igros Krasnobród | |
Szumy Susiec | 2-0 | Pogoń 96 Łaszczówka |
Kolejka 3 - 30-31 sierpnia |
Pogoń 96 Łaszczówka | 0-3 | Granica Lubycza Królewska | 31 sierpnia, 14:00 |
Igros Krasnobród | 1-2 | Szumy Susiec | 31 sierpnia, 15:00 |
Ruch Machnów Nowy | 1-2 | Płomień Spartan Nieledew | 31 sierpnia, 16:00 |
Legion Komarów | 2-7 | Huragan Hrubieszów | 31 sierpnia, 17:00 |
Andoria Mircze | 0-5 | Perła Telatyn | 31 sierpnia, 16:00 |
Sparta Łabunie | 1-2 | Olimpia Miączyn | 31 sierpnia, 17:00 |
Kolejka 4 - 6-7 września |
Granica Lubycza Królewska | 4-0 | Olimpia Miączyn | |
Perła Telatyn | 1-3 | Sparta Łabunie | |
Huragan Hrubieszów | 4-0 | Andoria Mircze | |
Płomień Spartan Nieledew | 11-0 | Legion Komarów | |
Szumy Susiec | 2-0 | Ruch Machnów Nowy | |
Pogoń 96 Łaszczówka | 2-1 | Igros Krasnobród |
Kolejka 5 - 13-14 września |
Igros Krasnobród | 1-1 | Granica Lubycza Królewska | 14 września, 15:00 |
Ruch Machnów Nowy | 4-0 | Pogoń 96 Łaszczówka | 14 września, 16:00 |
Legion Komarów | 0-1 | Szumy Susiec | 14 września, 16:00 |
Andoria Mircze | 0-3 | Płomień Spartan Nieledew | 14 września, 15:00 |
(wo) | |||
mecz przerwany przy stanie 0-1 | |||
Sparta Łabunie | 4-1 | Huragan Hrubieszów | 14 września, 15:00 |
Olimpia Miączyn | 2-2 | Perła Telatyn | 14 września, 16:00 |
Kolejka 6 - 20-21 września |
Granica Lubycza Królewska | 3-0 | Perła Telatyn | 15 października |
w pierwotnym terminie (21 września, 16:00) nie odbył się | |||
Huragan Hrubieszów | 4-1 | Olimpia Miączyn | 20 września, 16:00 |
w Teptiukowie | |||
Płomień Spartan Nieledew | 4-3 | Sparta Łabunie | 21 września, 15:00 |
Szumy Susiec | 2-0 | Andoria Mircze | 21 września, 14:00 |
Pogoń 96 Łaszczówka | 6-2 | Legion Komarów | 21 września, 14:00 |
Igros Krasnobród | 7-2 | Ruch Machnów Nowy | 21 września, 15:00 |
Kolejka 7 - 27-28 września |
Ruch Machnów Nowy | 1-1 | Granica Lubycza Królewska | 28 września, 16:00 |
Legion Komarów | 1-11 | Igros Krasnobród | 28 września, 16:00 |
Andoria Mircze | 1-3 | Pogoń 96 Łaszczówka | 28 września, 15:00 |
Sparta Łabunie | 0-0 | Szumy Susiec | 28 września, 15:00 |
Olimpia Miączyn | 2-3 | Płomień Spartan Nieledew | 28 września, 15:00 |
Perła Telatyn | 3-2 | Huragan Hrubieszów | 28 września, 14:00 |
Kolejka 8 - 4-5 października |
Granica Lubycza Królewska | 2-0 | Huragan Hrubieszów | 5 października, 15:00 |
Płomień Spartan Nieledew | 4-1 | Perła Telatyn | 4 października, 15:00 |
Szumy Susiec | 1-2 | Olimpia Miączyn | 5 października, 14:00 |
Pogoń 96 Łaszczówka | 2-4 | Sparta Łabunie | 15 października, 13:00 |
nie odbył się | |||
Igros Krasnobród | 5-0 | Andoria Mircze | 5 października, 15:00 |
Ruch Machnów Nowy | 1-0 | Legion Komarów | 5 października, 14:00 |
Kolejka 9 - 11-12 października |
Legion Komarów | 0-2 | Granica Lubycza Królewska | |
Andoria Mircze | 0-7 | Ruch Machnów Nowy | |
Sparta Łabunie | 0-4 | Igros Krasnobród | |
Olimpia Miączyn | 5-2 | Pogoń 96 Łaszczówka | |
Perła Telatyn | 0-0 | Szumy Susiec | |
Huragan Hrubieszów | 1-1 | Płomień Spartan Nieledew |
Kolejka 10 - 18-19 października |
Granica Lubycza Królewska | 0-1 | Płomień Spartan Nieledew | |
Szumy Susiec | 1-2 | Huragan Hrubieszów | |
Pogoń 96 Łaszczówka | 1-3 | Perła Telatyn | |
Igros Krasnobród | 3-3 | Olimpia Miączyn | |
Ruch Machnów Nowy | 1-0 | Sparta Łabunie | |
Legion Komarów | 5-1 | Andoria Mircze |
Kolejka 11 - 25-26 października |
Andoria Mircze | 0-7 | Granica Lubycza Królewska | 26 października, 13:00 |
Sparta Łabunie | 7-0 | Legion Komarów | 26 października, 13:00 |
Olimpia Miączyn | 3-1 | Ruch Machnów Nowy | 26 października, 13:00 |
Perła Telatyn | 4-1 | Igros Krasnobród | 25 października, 14:00 |
Huragan Hrubieszów | 1-0 | Pogoń 96 Łaszczówka | 25 października, 13:00 |
Płomień Spartan Nieledew | 1-1 | Szumy Susiec | 26 października, 13:00 |
Kolejka 12 - 4-5 kwietnia |
Granica Lubycza Królewska | 1-0 | Szumy Susiec | 5 kwietnia, 15:00 |
Płomień Spartan Nieledew | 4-0 | Pogoń 96 Łaszczówka | 5 kwietnia, 15:00 |
Huragan Hrubieszów | 0-4 | Igros Krasnobród | 4 kwietnia, 15:00 |
Perła Telatyn | 2-2 | Ruch Machnów Nowy | 4 kwietnia, 15:00 |
Olimpia Miączyn | 3-2 | Legion Komarów | 5 kwietnia, 15:00 |
Sparta Łabunie | 2-3 | Andoria Mircze | 5 kwietnia, 13:00 |
Kolejka 13 - 9-11 kwietnia |
Sparta Łabunie | 2-3 | Granica Lubycza Królewska | |
Andoria Mircze | 1-3 | Olimpia Miączyn | 9 kwietnia, 13:00 |
Legion Komarów | 2-2 | Perła Telatyn | |
Ruch Machnów Nowy | 2-0 | Huragan Hrubieszów | |
Igros Krasnobród | 1-1 | Płomień Spartan Nieledew | |
Pogoń 96 Łaszczówka | 2-3 | Szumy Susiec |
Kolejka 14 - 18-19 kwietnia |
Granica Lubycza Królewska | 4-0 | Pogoń 96 Łaszczówka | |
Szumy Susiec | 1-4 | Igros Krasnobród | |
Płomień Spartan Nieledew | 6-1 | Ruch Machnów Nowy | |
Huragan Hrubieszów | 1-1 | Legion Komarów | |
Perła Telatyn | 3-1 | Andoria Mircze | |
Olimpia Miączyn | 1-3 | Sparta Łabunie |
Kolejka 15 - 25-26 kwietnia |
Olimpia Miączyn | 3-0 | Granica Lubycza Królewska | 26 kwietnia, 16:00 |
Sparta Łabunie | 2-0 | Perła Telatyn | 26 kwietnia, 13:00 |
Andoria Mircze | 0-4 | Huragan Hrubieszów | 26 kwietnia, 13:00 |
Legion Komarów | 0-10 | Płomień Spartan Nieledew | 26 kwietnia, 16:00 |
Ruch Machnów Nowy | 3-2 | Szumy Susiec | 26 kwietnia, 16:00 |
Igros Krasnobród | 6-0 | Pogoń 96 Łaszczówka | 26 kwietnia, 16:00 |
Kolejka 16 - 2-3 maja |
Granica Lubycza Królewska | 1-0 | Igros Krasnobród | |
Pogoń 96 Łaszczówka | 0-0 | Ruch Machnów Nowy | |
Szumy Susiec | 2-0 | Legion Komarów | |
Płomień Spartan Nieledew | 2-1 | Andoria Mircze | |
Huragan Hrubieszów | 2-3 | Sparta Łabunie | |
Perła Telatyn | 1-3 | Olimpia Miączyn |
Kolejka 17 - 9-10 maja |
Perła Telatyn | 0-1 | Granica Lubycza Królewska | 26 maja, 17:00 |
Olimpia Miączyn | 1-1 | Huragan Hrubieszów | 10 maja, 16:00 |
Sparta Łabunie | 2-2 | Płomień Spartan Nieledew | 10 maja, 14:00 |
Andoria Mircze | 2-2 | Szumy Susiec | 10 maja, 13:00 |
Legion Komarów | 2-4 | Pogoń 96 Łaszczówka | 10 maja, 16:00 |
Ruch Machnów Nowy | 2-4 | Igros Krasnobród | 10 maja, 16:00 |
Kolejka 18 - 16-17 maja |
Granica Lubycza Królewska | 1-1 | Ruch Machnów Nowy | 17 maja, 16:00 |
Igros Krasnobród | 9-2 | Legion Komarów | 17 maja, 16:00 |
Pogoń 96 Łaszczówka | 3-0 | Andoria Mircze | 16 maja, 14:00 |
Szumy Susiec | 2-0 | Sparta Łabunie | 17 maja, 16:00 |
Płomień Spartan Nieledew | 4-3 | Olimpia Miączyn | 17 maja, 17:00 |
Huragan Hrubieszów | 5-0 | Perła Telatyn | 16 maja, 16:00 |
w Teptiukowie |
Kolejka 19 - 23-24 maja |
Huragan Hrubieszów | 1-1 | Granica Lubycza Królewska | 23 maja, 16:00 |
Perła Telatyn | 0-5 | Płomień Spartan Nieledew | 23 maja, 15:00 |
Olimpia Miączyn | 4-1 | Szumy Susiec | 24 maja, 15:00 |
Sparta Łabunie | 4-1 | Pogoń 96 Łaszczówka | 24 maja, 12:00 |
Andoria Mircze | 0-2 | Igros Krasnobród | 24 maja, 11:00 |
Legion Komarów | 2-4 | Ruch Machnów Nowy | 24 maja, 15:00 |
Kolejka 20 - 30-31 maja |
Granica Lubycza Królewska | 5-0 | Legion Komarów | |
Ruch Machnów Nowy | 1-0 | Andoria Mircze | |
Igros Krasnobród | 4-1 | Sparta Łabunie | |
Pogoń 96 Łaszczówka | 1-1 | Olimpia Miączyn | |
Szumy Susiec | 8-1 | Perła Telatyn | |
Płomień Spartan Nieledew | 4-1 | Huragan Hrubieszów |
Kolejka 21 - 6-7 czerwca |
Płomień Spartan Nieledew | 0-2 | Granica Lubycza Królewska | 7 czerwca, 17:00 |
Huragan Hrubieszów | 1-2 | Szumy Susiec | 7 czerwca, 17:00 |
w Teptiukowie | |||
Perła Telatyn | 2-1 | Pogoń 96 Łaszczówka | 7 czerwca, 17:00 |
Olimpia Miączyn | 2-3 | Igros Krasnobród | 7 czerwca, 17:00 |
Sparta Łabunie | 1-2 | Ruch Machnów Nowy | 6 czerwca, 17:00 |
Andoria Mircze | 5-0 | Legion Komarów | 7 czerwca, 17:00 |
Kolejka 22 - 14 czerwca |
Granica Lubycza Królewska | 2-0 | Andoria Mircze | 14 czerwca, 15:00 |
Legion Komarów | 1-7 | Sparta Łabunie | 21 czerwca |
w pierwotnym terminie (14 czerwca, 15:00) nie odbył się | |||
Ruch Machnów Nowy | 5-1 | Olimpia Miączyn | 14 czerwca, 15:00 |
Igros Krasnobród | 6-0 | Perła Telatyn | 14 czerwca, 15:00 |
Pogoń 96 Łaszczówka | 5-1 | Huragan Hrubieszów | 14 czerwca, 17:00 |
Szumy Susiec | 3-2 | Płomień Spartan Nieledew | 14 czerwca, 15:00 |
Źródło: www.90minut.pl
Inne rozgrywki » A-klasa | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 14 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 15 |
Spartakus Szarowola | 3:1 | Andoria Mircze |
2011-11-13, 13:00:00 |
||
oceny zawodników » |