dzisiaj: 12, wczoraj: 57
ogółem: 602 407
statystyki szczegółowe
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
1. | Orkan Bełżec | 24 | 56 | 18 | 2 | 4 | 94-30 | 10 | 1 | 1 | 58-9 | 8 | 1 | 3 | 36-21 | ||||||
2. | Igros Krasnobród | 24 | 54 | 17 | 3 | 4 | 87-36 | 10 | 2 | 0 | 52-16 | 7 | 1 | 4 | 35-20 | ||||||
3. | Tomasovia II Tomaszów Lubelski | 24 | 53 | 17 | 2 | 5 | 79-22 | 11 | 0 | 1 | 48-7 | 6 | 2 | 4 | 31-15 | ||||||
4. | Szumy Susiec | 24 | 46 | 14 | 4 | 6 | 60-29 | 7 | 2 | 3 | 29-8 | 7 | 2 | 3 | 31-21 | ||||||
5. | Sparta Łabunie | 24 | 43 | 13 | 4 | 7 | 69-36 | 9 | 1 | 2 | 42-11 | 4 | 3 | 5 | 27-25 | ||||||
6. | Kresy Dołhobyczów | 24 | 37 | 11 | 4 | 9 | 50-49 | 7 | 2 | 3 | 25-11 | 4 | 2 | 6 | 25-38 | ||||||
7. | Szyszła Tarnoszyn | 24 | 32 | 9 | 5 | 10 | 41-48 | 5 | 3 | 4 | 28-27 | 4 | 2 | 6 | 13-21 | ||||||
8. | Granica II Lubycza Królewska | 24 | 28 | 8 | 4 | 12 | 45-46 | 5 | 1 | 6 | 25-18 | 3 | 3 | 6 | 20-28 | ||||||
9. | Huczwa Tyszowce | 24 | 27 | 8 | 3 | 13 | 45-70 | 6 | 2 | 4 | 31-31 | 2 | 1 | 9 | 14-39 | ||||||
10. | Kryształ II Werbkowice | 24 | 26 | 8 | 2 | 14 | 37-60 | 5 | 1 | 6 | 19-24 | 3 | 1 | 8 | 18-36 | ||||||
11. | Andoria Mircze | 24 | 21 | 6 | 3 | 15 | 47-85 | 4 | 3 | 5 | 34-37 | 2 | 0 | 10 | 13-48 | ||||||
12. | Perła Deszkowice | 24 | 14 | 4 | 2 | 18 | 30-88 | 3 | 1 | 8 | 21-34 | 1 | 1 | 10 | 9-54 | ||||||
13. | GKS Tarnawatka | 24 | 12 | 4 | 0 | 20 | 19-104 | 2 | 0 | 10 | 12-46 | 2 | 0 | 10 | 7-58 | ||||||
Iskra Koniuchy wycofała się z rozgrywek przed sezonem. |
Kolejka 1 - 21-22 sierpnia
Pauza: GKS Tarnawatka. | |||
Huczwa Tyszowce | 3-1 | Szyszła Tarnoszyn | |
Kryształ II Werbkowice | 2-1 | Sparta Łabunie | |
Andoria Mircze | 2-10 | Granica II Lubycza Królewska | |
Kresy Dołhobyczów | 0-1 | Szumy Susiec | |
Orkan Bełżec | 2-0 | Igros Krasnobród | |
Perła Deszkowice | 1-2 | Tomasovia II Tomaszów Lubelski |
Kolejka 2 - 28-29 sierpnia |
Pauza: Andoria Mircze. | |||
Szyszła Tarnoszyn | 2-2 | Perła Deszkowice | |
Igros Krasnobród | 2-1 | Tomasovia II Tomaszów Lubelski | |
Szumy Susiec | 0-1 | Orkan Bełżec | 8 września |
Granica II Lubycza Królewska | 5-0 | Kresy Dołhobyczów | |
Sparta Łabunie | 7-0 | GKS Tarnawatka | |
Huczwa Tyszowce | 3-0 | Kryształ II Werbkowice |
Kolejka 3 - 4-5 września |
Pauza: Kresy Dołhobyczów. | |||
Kryształ II Werbkowice | 2-3 | Szyszła Tarnoszyn | |
GKS Tarnawatka | 3-1 | Huczwa Tyszowce | |
Andoria Mircze | 2-4 | Sparta Łabunie | |
Orkan Bełżec | 0-1 | Granica II Lubycza Królewska | |
Tomasovia II Tomaszów Lubelski | 2-1 | Szumy Susiec | |
Perła Deszkowice | 1-4 | Igros Krasnobród |
Kolejka 4 - 11-12 września |
Pauza: Orkan Bełżec. | |||
Szyszła Tarnoszyn | 0-4 | Igros Krasnobród | |
Szumy Susiec | 2-0 | Perła Deszkowice | |
Granica II Lubycza Królewska | 0-2 | Tomasovia II Tomaszów Lubelski | |
Sparta Łabunie | 2-0 | Kresy Dołhobyczów | |
Huczwa Tyszowce | 2-4 | Andoria Mircze | |
Kryształ II Werbkowice | 0-3 | GKS Tarnawatka |
Kolejka 5 - 15 września |
Pauza: Tomasovia II Tomaszów Lubelski. | |||
GKS Tarnawatka | 1-3 | Szyszła Tarnoszyn | |
Andoria Mircze | 3-2 | Kryształ II Werbkowice | |
Kresy Dołhobyczów | 1-1 | Huczwa Tyszowce | |
Orkan Bełżec | 3-3 | Sparta Łabunie | |
Perła Deszkowice | 1-1 | Granica II Lubycza Królewska | |
Igros Krasnobród | 1-0 | Szumy Susiec |
Kolejka 6 - 18-19 września |
Pauza: Perła Deszkowice. | |||
Szyszła Tarnoszyn | 2-5 | Szumy Susiec | |
Granica II Lubycza Królewska | 2-3 | Igros Krasnobród | |
Sparta Łabunie | 1-1 | Tomasovia II Tomaszów Lubelski | |
Huczwa Tyszowce | 4-7 | Orkan Bełżec | |
Kryształ II Werbkowice | 2-3 | Kresy Dołhobyczów | |
GKS Tarnawatka | 3-1 | Andoria Mircze |
Kolejka 7 - 25-26 września |
Pauza: Igros Krasnobród. | |||
Andoria Mircze | 1-1 | Szyszła Tarnoszyn | |
Kresy Dołhobyczów | 2-1 | GKS Tarnawatka | |
Orkan Bełżec | 5-0 | Kryształ II Werbkowice | |
Tomasovia II Tomaszów Lubelski | 5-2 | Huczwa Tyszowce | |
Perła Deszkowice | 2-0 | Sparta Łabunie | |
Szumy Susiec | 1-1 | Granica II Lubycza Królewska |
Kolejka 8 - 2-3 października |
Pauza: Szumy Susiec. | |||
Szyszła Tarnoszyn | 3-0 | Granica II Lubycza Królewska | |
(wo) | |||
Sparta Łabunie | 2-0 | Igros Krasnobród | |
Huczwa Tyszowce | 2-1 | Perła Deszkowice | |
Kryształ II Werbkowice | 2-1 | Tomasovia II Tomaszów Lubelski | |
GKS Tarnawatka | 0-4 | Orkan Bełżec | |
Andoria Mircze | 5-1 | Kresy Dołhobyczów |
Kolejka 9 - 9-10 października |
Pauza: Granica II Lubycza Królewska. | |||
Kresy Dołhobyczów | 1-0 | Szyszła Tarnoszyn | |
Orkan Bełżec | 6-0 | Andoria Mircze | 20 października |
Tomasovia II Tomaszów Lubelski | 2-0 | GKS Tarnawatka | |
Perła Deszkowice | 1-4 | Kryształ II Werbkowice | |
Igros Krasnobród | 3-1 | Huczwa Tyszowce | |
Szumy Susiec | 2-0 | Sparta Łabunie |
Kolejka 10 - 16-17 października |
Pauza: Szyszła Tarnoszyn. | |||
Sparta Łabunie | 1-0 | Granica II Lubycza Królewska | |
Huczwa Tyszowce | 2-2 | Szumy Susiec | |
Kryształ II Werbkowice | 3-7 | Igros Krasnobród | |
GKS Tarnawatka | 0-2 | Perła Deszkowice | |
Andoria Mircze | 1-5 | Tomasovia II Tomaszów Lubelski | |
Kresy Dołhobyczów | 2-1 | Orkan Bełżec |
Kolejka 11 - 23-24 października |
Pauza: Sparta Łabunie. | |||
Orkan Bełżec | 5-0 | Szyszła Tarnoszyn | |
Tomasovia II Tomaszów Lubelski | 5-1 | Kresy Dołhobyczów | |
Perła Deszkowice | 0-3 | Andoria Mircze | |
(wo) | |||
Igros Krasnobród | 5-0 | GKS Tarnawatka | |
Szumy Susiec | 3-2 | Kryształ II Werbkowice | |
Granica II Lubycza Królewska | 4-0 | Huczwa Tyszowce |
Kolejka 12 - 30-31 października |
Pauza: Huczwa Tyszowce. | |||
Szyszła Tarnoszyn | 4-2 | Sparta Łabunie | |
Kryształ II Werbkowice | 1-1 | Granica II Lubycza Królewska | |
GKS Tarnawatka | 0-5 | Szumy Susiec | |
Andoria Mircze | 0-0 | Igros Krasnobród | |
Kresy Dołhobyczów | 6-0 | Perła Deszkowice | |
Orkan Bełżec | 4-0 | Tomasovia II Tomaszów Lubelski |
Kolejka 13 - 6-7 listopada |
Pauza: Kryształ II Werbkowice. | |||
Tomasovia II Tomaszów Lubelski | 1-0 | Szyszła Tarnoszyn | |
Perła Deszkowice | 2-0 | Orkan Bełżec | |
Igros Krasnobród | 6-1 | Kresy Dołhobyczów | |
Szumy Susiec | 3-0 | Andoria Mircze | |
Granica II Lubycza Królewska | 0-1 | GKS Tarnawatka | |
Sparta Łabunie | 5-1 | Huczwa Tyszowce |
Kolejka 14 - 2-3 kwietnia |
Pauza: GKS Tarnawatka. | |||
Tomasovia II Tomaszów Lubelski | 7-0 | Perła Deszkowice | 26 maja, 17:00 |
Szyszła Tarnoszyn | 3-1 | Huczwa Tyszowce | |
Sparta Łabunie | 3-0 | Kryształ II Werbkowice | 26 maja, 17:00 |
(wo) | |||
przerwany przy stanie 2:0 | |||
Granica II Lubycza Królewska | 3-1 | Andoria Mircze | |
Szumy Susiec | 0-1 | Kresy Dołhobyczów | 26 maja, 17:00 |
Igros Krasnobród | 2-2 | Orkan Bełżec | 26 maja, 17:00 |
Kolejka 15 - 9-10 kwietnia |
Pauza: Andoria Mircze. | |||
Perła Deszkowice | 1-2 | Szyszła Tarnoszyn | |
Tomasovia II Tomaszów Lubelski | 4-1 | Igros Krasnobród | |
Orkan Bełżec | 7-1 | Szumy Susiec | |
Kresy Dołhobyczów | 2-0 | Granica II Lubycza Królewska | |
GKS Tarnawatka | 0-6 | Sparta Łabunie | |
Kryształ II Werbkowice | 1-0 | Huczwa Tyszowce |
Kolejka 16 - 16-17 kwietnia |
Pauza: Kresy Dołhobyczów. | |||
Szyszła Tarnoszyn | 1-1 | Kryształ II Werbkowice | |
Huczwa Tyszowce | 3-1 | GKS Tarnawatka | |
Sparta Łabunie | 7-1 | Andoria Mircze | |
Granica II Lubycza Królewska | 1-4 | Orkan Bełżec | |
Szumy Susiec | 1-0 | Tomasovia II Tomaszów Lubelski | |
Igros Krasnobród | 8-1 | Perła Deszkowice |
Kolejka 17 - 23-24 kwietnia |
Pauza: Orkan Bełżec. | |||
Igros Krasnobród | 2-0 | Szyszła Tarnoszyn | |
Perła Deszkowice | 1-5 | Szumy Susiec | |
Tomasovia II Tomaszów Lubelski | 9-0 | Granica II Lubycza Królewska | |
Kresy Dołhobyczów | 1-0 | Sparta Łabunie | |
Andoria Mircze | 1-3 | Huczwa Tyszowce | |
GKS Tarnawatka | 2-4 | Kryształ II Werbkowice |
Kolejka 18 - 30 kwietnia-1 maja |
Pauza: Tomasovia II Tomaszów Lubelski. | |||
Szyszła Tarnoszyn | 6-0 | GKS Tarnawatka | |
Kryształ II Werbkowice | 2-1 | Andoria Mircze | |
Huczwa Tyszowce | 2-2 | Kresy Dołhobyczów | |
Sparta Łabunie | 1-3 | Orkan Bełżec | |
Granica II Lubycza Królewska | 5-0 | Perła Deszkowice | |
Szumy Susiec | 1-2 | Igros Krasnobród | 11 maja |
Kolejka 19 - 3 maja |
Pauza: Perła Deszkowice. | |||
Szumy Susiec | 1-1 | Szyszła Tarnoszyn | |
Igros Krasnobród | 4-2 | Granica II Lubycza Królewska | |
Tomasovia II Tomaszów Lubelski | 0-1 | Sparta Łabunie | |
Orkan Bełżec | 5-1 | Huczwa Tyszowce | |
Kresy Dołhobyczów | 0-2 | Kryształ II Werbkowice | |
Andoria Mircze | 10-0 | GKS Tarnawatka |
Kolejka 20 - 7-8 maja |
Pauza: Igros Krasnobród. | |||
Szyszła Tarnoszyn | 3-1 | Andoria Mircze | |
GKS Tarnawatka | 2-4 | Kresy Dołhobyczów | |
Kryształ II Werbkowice | 1-3 | Orkan Bełżec | |
Huczwa Tyszowce | 0-7 | Tomasovia II Tomaszów Lubelski | |
Sparta Łabunie | 7-1 | Perła Deszkowice | |
Granica II Lubycza Królewska | 0-3 | Szumy Susiec |
Kolejka 21 - 14-15 maja |
Pauza: Szumy Susiec. | |||
Granica II Lubycza Królewska | 0-2 | Szyszła Tarnoszyn | |
Igros Krasnobród | 4-4 | Sparta Łabunie | |
Perła Deszkowice | 2-3 | Huczwa Tyszowce | |
Tomasovia II Tomaszów Lubelski | 6-0 | Kryształ II Werbkowice | |
Orkan Bełżec | 8-0 | GKS Tarnawatka | |
Kresy Dołhobyczów | 7-0 | Andoria Mircze |
Kolejka 22 - 21-22 maja |
Pauza: Granica II Lubycza Królewska. | |||
Szyszła Tarnoszyn | 1-1 | Kresy Dołhobyczów | |
Andoria Mircze | 2-7 | Orkan Bełżec | |
GKS Tarnawatka | 0-3 | Tomasovia II Tomaszów Lubelski | |
(wo) | |||
Kryształ II Werbkowice | 3-0 | Perła Deszkowice | |
Huczwa Tyszowce | 4-2 | Igros Krasnobród | |
Sparta Łabunie | 3-4 | Szumy Susiec |
Kolejka 23 - 28-29 maja |
Pauza: Szyszła Tarnoszyn. | |||
Granica II Lubycza Królewska | 2-2 | Sparta Łabunie | |
Szumy Susiec | 6-0 | Huczwa Tyszowce | |
Igros Krasnobród | 6-3 | Kryształ II Werbkowice | |
Perła Deszkowice | 6-1 | GKS Tarnawatka | |
Tomasovia II Tomaszów Lubelski | 3-0 | Andoria Mircze | |
(wo) | |||
Orkan Bełżec | 5-2 | Kresy Dołhobyczów |
Kolejka 24 - 4-5 czerwca |
Pauza: Sparta Łabunie. | |||
Szyszła Tarnoszyn | 2-3 | Orkan Bełżec | |
Kresy Dołhobyczów | 2-2 | Tomasovia II Tomaszów Lubelski | |
Andoria Mircze | 4-1 | Perła Deszkowice | |
GKS Tarnawatka | 0-9 | Igros Krasnobród | |
Kryształ II Werbkowice | 0-1 | Szumy Susiec | |
Huczwa Tyszowce | 3-0 | Granica II Lubycza Królewska | |
(wo) | |||
nie odbył się |
Kolejka 25 - 12 czerwca |
Pauza: Huczwa Tyszowce. | |||
Sparta Łabunie | 3-0 | Szyszła Tarnoszyn | 12 czerwca, 17:00 |
Granica II Lubycza Królewska | 3-0 | Kryształ II Werbkowice | 12 czerwca, 13:00 |
(wo) | |||
nie odbył się | |||
Szumy Susiec | 9-0 | GKS Tarnawatka | 12 czerwca, 17:00 |
Igros Krasnobród | 9-1 | Andoria Mircze | 12 czerwca, 17:00 |
Perła Deszkowice | 3-9 | Kresy Dołhobyczów | 12 czerwca, 17:00 |
Tomasovia II Tomaszów Lubelski | 4-1 | Orkan Bełżec | 12 czerwca, 17:00 |
Kolejka 26 - 19 czerwca |
Pauza: Kryształ II Werbkowice. | |||
Szyszła Tarnoszyn | 1-7 | Tomasovia II Tomaszów Lubelski | 19 czerwca, 17:00 |
Orkan Bełżec | 8-1 | Perła Deszkowice | 19 czerwca, 17:00 |
Kresy Dołhobyczów | 1-3 | Igros Krasnobród | 19 czerwca, 17:00 |
Andoria Mircze | 3-3 | Szumy Susiec | 19 czerwca, 17:00 |
GKS Tarnawatka | 1-4 | Granica II Lubycza Królewska | 19 czerwca, 17:00 |
Huczwa Tyszowce | 3-4 | Sparta Łabunie | 19 czerwca, 17:00 |
Źródło: www.90minut.pl
Inne rozgrywki » A-klasa | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 14 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 15 |
Spartakus Szarowola | 3:1 | Andoria Mircze |
2011-11-13, 13:00:00 |
||
oceny zawodników » |