dzisiaj: 50, wczoraj: 81
ogółem: 601 505
statystyki szczegółowe
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Ostoja Skierbieszów | 22 | 54 | 17 | 3 | 2 | 88-23 | 10 | 1 | 0 | 56-9 | 7 | 2 | 2 | 32-14 | ||||||
2. | Iskra Koniuchy | 22 | 41 | 12 | 5 | 5 | 49-37 | 9 | 1 | 1 | 30-11 | 3 | 4 | 4 | 19-26 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 4-3 |
3. | Huczwa Tyszowce | 22 | 41 | 12 | 5 | 5 | 54-41 | 7 | 3 | 1 | 25-12 | 5 | 2 | 4 | 29-29 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3-4 |
4. | Hetman Energetyk Zamość | 22 | 35 | 10 | 5 | 7 | 45-34 | 8 | 1 | 2 | 26-12 | 2 | 4 | 5 | 19-22 | ||||||
5. | Orkan Bełżec | 22 | 34 | 10 | 4 | 8 | 45-51 | 8 | 2 | 1 | 32-15 | 2 | 2 | 7 | 13-36 | ||||||
6. | Igros Krasnobród | 22 | 28 | 8 | 4 | 10 | 48-50 | 7 | 3 | 1 | 39-19 | 1 | 1 | 9 | 9-31 | ||||||
7. | Granica II Lubycza Królewska | 22 | 26 | 7 | 5 | 10 | 46-53 | 5 | 2 | 4 | 29-22 | 2 | 3 | 6 | 17-31 | ||||||
8. | Szyszła Tarnoszyn | 22 | 25 | 6 | 7 | 9 | 38-48 | 4 | 3 | 4 | 24-19 | 2 | 4 | 5 | 14-29 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 5-2 |
9. | Sparta Łabunie | 22 | 25 | 6 | 7 | 9 | 35-49 | 4 | 4 | 3 | 21-20 | 2 | 3 | 6 | 14-29 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2-5 |
10. | GLKS Jarosławiec | 22 | 22 | 7 | 1 | 14 | 31-46 | 6 | 0 | 5 | 23-16 | 1 | 1 | 9 | 8-30 | ||||||
11. | Andoria Mircze | 22 | 20 | 5 | 5 | 12 | 31-57 | 3 | 5 | 3 | 20-19 | 2 | 0 | 9 | 11-38 | ||||||
12. | Orzeł Cześniki | 22 | 19 | 6 | 1 | 15 | 35-56 | 5 | 1 | 5 | 25-21 | 1 | 0 | 10 | 10-35 |
Kolejka 1 - 17-18 sierpnia
Hetman Energetyk Zamość | 4-2 | Iskra Koniuchy | |
Szyszła Tarnoszyn | 2-1 | Igros Krasnobród | |
Orzeł Cześniki | 4-1 | Granica II Lubycza Królewska | |
Huczwa Tyszowce | 0-3 | Ostoja Skierbieszów | |
GLKS Jarosławiec | 3-2 | Sparta Łabunie | |
Andoria Mircze | 2-0 | Orkan Bełżec |
Kolejka 2 - 24-25 sierpnia |
Iskra Koniuchy | 3-1 | Orkan Bełżec | |
Sparta Łabunie | 4-1 | Andoria Mircze | |
Ostoja Skierbieszów | 1-0 | GLKS Jarosławiec | |
Granica II Lubycza Królewska | 2-4 | Huczwa Tyszowce | |
Igros Krasnobród | 5-1 | Orzeł Cześniki | |
Hetman Energetyk Zamość | 1-1 | Szyszła Tarnoszyn |
Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września |
Szyszła Tarnoszyn | 1-2 | Iskra Koniuchy | |
Orzeł Cześniki | 0-2 | Hetman Energetyk Zamość | |
Huczwa Tyszowce | 5-0 | Igros Krasnobród | |
Andoria Mircze | 0-3 | Ostoja Skierbieszów | |
Orkan Bełżec | 3-0 | Sparta Łabunie | |
Granica II Lubycza Królewska | 1-3 | GLKS Jarosławiec |
Kolejka 4 - 7-8 września |
Iskra Koniuchy | 6-2 | Sparta Łabunie | |
Ostoja Skierbieszów | 7-1 | Orkan Bełżec | |
Granica II Lubycza Królewska | 1-3 | Andoria Mircze | |
Igros Krasnobród | 5-0 | GLKS Jarosławiec | |
Hetman Energetyk Zamość | 3-0 | Huczwa Tyszowce | |
Szyszła Tarnoszyn | 1-2 | Orzeł Cześniki |
Kolejka 5 - 14-15 września |
Orzeł Cześniki | 1-2 | Iskra Koniuchy | |
Huczwa Tyszowce | 3-1 | Szyszła Tarnoszyn | |
GLKS Jarosławiec | 2-1 | Hetman Energetyk Zamość | |
Andoria Mircze | 1-1 | Igros Krasnobród | |
Orkan Bełżec | 2-2 | Granica II Lubycza Królewska | |
Sparta Łabunie | 1-3 | Ostoja Skierbieszów |
Kolejka 6 - 21-22 września |
Iskra Koniuchy | 3-3 | Ostoja Skierbieszów | |
Granica II Lubycza Królewska | 0-1 | Sparta Łabunie | |
Igros Krasnobród | 5-2 | Orkan Bełżec | |
Hetman Energetyk Zamość | 3-1 | Andoria Mircze | |
Szyszła Tarnoszyn | 5-2 | GLKS Jarosławiec | |
Orzeł Cześniki | 2-2 | Huczwa Tyszowce |
Kolejka 7 - 28-29 września |
Huczwa Tyszowce | 2-2 | Iskra Koniuchy | |
GLKS Jarosławiec | 2-1 | Orzeł Cześniki | |
Andoria Mircze | 1-1 | Szyszła Tarnoszyn | |
Orkan Bełżec | 2-1 | Hetman Energetyk Zamość | |
Sparta Łabunie | 3-1 | Igros Krasnobród | |
Ostoja Skierbieszów | 5-2 | Granica II Lubycza Królewska |
Kolejka 8 - 5-6 października |
Iskra Koniuchy | 3-0 | Granica II Lubycza Królewska | |
Igros Krasnobród | 2-0 | Ostoja Skierbieszów | |
Hetman Energetyk Zamość | 2-1 | Sparta Łabunie | |
Szyszła Tarnoszyn | 3-0 | Orkan Bełżec | |
Orzeł Cześniki | 3-0 | Andoria Mircze | |
Huczwa Tyszowce | 2-0 | GLKS Jarosławiec |
Kolejka 9 - 12-13 października |
GLKS Jarosławiec | 2-3 | Iskra Koniuchy | |
Andoria Mircze | 2-5 | Huczwa Tyszowce | |
Orkan Bełżec | 3-2 | Orzeł Cześniki | |
Sparta Łabunie | 1-4 | Szyszła Tarnoszyn | |
Ostoja Skierbieszów | 1-1 | Hetman Energetyk Zamość | |
Granica II Lubycza Królewska | 5-1 | Igros Krasnobród |
Kolejka 10 - 19-20 października |
Iskra Koniuchy | 3-1 | Igros Krasnobród | |
Hetman Energetyk Zamość | 3-0 | Granica II Lubycza Królewska | |
Szyszła Tarnoszyn | 3-0 | Ostoja Skierbieszów | |
(wo) | |||
na boisku 0-6 | |||
Orzeł Cześniki | 1-2 | Sparta Łabunie | |
Huczwa Tyszowce | 1-1 | Orkan Bełżec | |
GLKS Jarosławiec | 3-0 | Andoria Mircze |
Kolejka 11 - 26-27 października |
Andoria Mircze | 2-2 | Iskra Koniuchy | |
Orkan Bełżec | 6-0 | GLKS Jarosławiec | |
Sparta Łabunie | 1-4 | Huczwa Tyszowce | |
Ostoja Skierbieszów | 5-0 | Orzeł Cześniki | |
Granica II Lubycza Królewska | 1-1 | Szyszła Tarnoszyn | |
Igros Krasnobród | 1-1 | Hetman Energetyk Zamość |
Kolejka 12 - 5-6 kwietnia |
Iskra Koniuchy | 1-2 | Hetman Energetyk Zamość | |
Igros Krasnobród | 5-1 | Szyszła Tarnoszyn | |
Granica II Lubycza Królewska | 4-2 | Orzeł Cześniki | |
Ostoja Skierbieszów | 8-2 | Huczwa Tyszowce | |
Sparta Łabunie | 1-1 | GLKS Jarosławiec | |
Orkan Bełżec | 5-0 | Andoria Mircze |
Kolejka 13 - 12-13 kwietnia |
Orkan Bełżec | 2-1 | Iskra Koniuchy | |
Andoria Mircze | 1-1 | Sparta Łabunie | |
GLKS Jarosławiec | 1-2 | Ostoja Skierbieszów | |
Huczwa Tyszowce | 2-0 | Granica II Lubycza Królewska | |
Orzeł Cześniki | 0-2 | Igros Krasnobród | |
Szyszła Tarnoszyn | 3-3 | Hetman Energetyk Zamość |
Kolejka 14 - 19 kwietnia |
GLKS Jarosławiec | 4-0 | Granica II Lubycza Królewska | |
Iskra Koniuchy | 3-0 | Szyszła Tarnoszyn | |
Hetman Energetyk Zamość | 3-0 | Orzeł Cześniki | |
Igros Krasnobród | 3-3 | Huczwa Tyszowce | 1 maja |
Ostoja Skierbieszów | 9-1 | Andoria Mircze | |
Sparta Łabunie | 1-1 | Orkan Bełżec |
Kolejka 15 - 26-27 kwietnia |
Sparta Łabunie | 2-2 | Iskra Koniuchy | |
Orkan Bełżec | 1-6 | Ostoja Skierbieszów | |
Andoria Mircze | 1-2 | Granica II Lubycza Królewska | |
GLKS Jarosławiec | 3-0 | Igros Krasnobród | |
Huczwa Tyszowce | 3-1 | Hetman Energetyk Zamość | |
Orzeł Cześniki | 5-2 | Szyszła Tarnoszyn |
Kolejka 16 - 3-4 maja |
Iskra Koniuchy | 1-0 | Orzeł Cześniki | |
Szyszła Tarnoszyn | 2-4 | Huczwa Tyszowce | |
Hetman Energetyk Zamość | 3-1 | GLKS Jarosławiec | |
Igros Krasnobród | 4-2 | Andoria Mircze | |
Granica II Lubycza Królewska | 3-0 | Orkan Bełżec | |
Ostoja Skierbieszów | 6-1 | Sparta Łabunie |
Kolejka 17 - 10-11 maja |
Ostoja Skierbieszów | 3-0 | Iskra Koniuchy | |
Sparta Łabunie | 1-1 | Granica II Lubycza Królewska | |
Orkan Bełżec | 3-0 | Igros Krasnobród | |
wo? przerwany w 50. minucie przy stanie 3-0 | |||
Andoria Mircze | 3-3 | Hetman Energetyk Zamość | |
GLKS Jarosławiec | 1-2 | Szyszła Tarnoszyn | |
Huczwa Tyszowce | 3-1 | Orzeł Cześniki |
Kolejka 18 - 17-18 maja |
Iskra Koniuchy | 2-1 | Huczwa Tyszowce | |
Orzeł Cześniki | 2-0 | GLKS Jarosławiec | |
Szyszła Tarnoszyn | 1-2 | Andoria Mircze | |
Hetman Energetyk Zamość | 2-3 | Orkan Bełżec | |
Igros Krasnobród | 4-1 | Sparta Łabunie | |
Granica II Lubycza Królewska | 3-3 | Ostoja Skierbieszów |
Kolejka 19 - 24-25 maja |
Granica II Lubycza Królewska | 6-2 | Iskra Koniuchy | |
Ostoja Skierbieszów | 4-1 | Igros Krasnobród | |
Sparta Łabunie | 3-2 | Hetman Energetyk Zamość | |
Orkan Bełżec | 1-1 | Szyszła Tarnoszyn | |
Andoria Mircze | 5-1 | Orzeł Cześniki | |
GLKS Jarosławiec | 0-2 | Huczwa Tyszowce |
Kolejka 20 - 31 maja-1 czerwca |
Iskra Koniuchy | 2-1 | GLKS Jarosławiec | |
Huczwa Tyszowce | 2-1 | Andoria Mircze | |
Orzeł Cześniki | 7-1 | Orkan Bełżec | |
Szyszła Tarnoszyn | 1-1 | Sparta Łabunie | |
Hetman Energetyk Zamość | 0-2 | Ostoja Skierbieszów | |
Igros Krasnobród | 4-7 | Granica II Lubycza Królewska |
Kolejka 21 - 8 czerwca |
Igros Krasnobród | 1-1 | Iskra Koniuchy | |
Granica II Lubycza Królewska | 3-2 | Hetman Energetyk Zamość | |
Ostoja Skierbieszów | 7-0 | Szyszła Tarnoszyn | |
Sparta Łabunie | 3-0 | Orzeł Cześniki | |
Orkan Bełżec | 4-2 | Huczwa Tyszowce | |
Andoria Mircze | 2-0 | GLKS Jarosławiec |
Kolejka 22 - 15 czerwca |
Iskra Koniuchy | 3-0 | Andoria Mircze | |
GLKS Jarosławiec | 2-3 | Orkan Bełżec | |
Huczwa Tyszowce | 2-2 | Sparta Łabunie | |
Orzeł Cześniki | 0-7 | Ostoja Skierbieszów | |
Szyszła Tarnoszyn | 2-2 | Granica II Lubycza Królewska | |
Hetman Energetyk Zamość | 2-1 | Igros Krasnobród |
Żródło:www.90minut.pl
Inne rozgrywki » A-klasa | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 14 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 15 |
Spartakus Szarowola | 3:1 | Andoria Mircze |
2011-11-13, 13:00:00 |
||
oceny zawodników » |